Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne. 

Skoro zamawiasz 400 pomysłów na instagram stories, to chciałbym Ci pokazać coś, dzięki czemu statystyki Twojego instagrama po prostu ESKPLODUJĄ, a klienci i nowi partnerzy będą błagać o możliwość współpracy z Tobą!

Dzięki kursie Instagram Booster otrzymasz 400 pomysłów na stories. Nigdy więcej nie będziesz mieć myśli "CO JA MAM DZISIAJ DODAĆ?!"

 Ale w kursie Stories Pro otrzymasz dodatkowo wiedzę, która pomoże Ci zwielokrotnić wyniki przy wykorzystywaniu materiałów wideo. Pokażę Ci błędy, które popełnia 99% networkerów na instagramie, które zabijają ich profile i skuteczność biznesową. Pokażę Ci jak rekrutować i sprzedawać dodając odpowiednie materiały wideo. Dowiesz się jak tworzyć stories bez konieczności pokazywania się na wideo, które są bardzo skuteczne. A to co najważniejsze, nie ma znaczenia na jakim etapie w biznesie jesteś dzisiaj. Zadziała jeżeli dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze sukcesów, zadziała jeżeli masz pierwsze sukcesy i będzie działać, jeżeli jesteś wyjadaczem - działa na każdym etapie Twojego biznesu!


No dobra, ale ja sobie mogą tutaj napisać wszystko co chcę, a Ty jedyne co zrobisz to przekręcisz oczami..
Słuchaj, będą z Tobą szczery. Ten kurs jest tak cholernie dobry, że kursanci nagrywają nam materiały reklamowe, patrz na wideo od Kai!

Dostajemy setki wiadomości z informacją, że zmieniliśmy życie ludzi - bo ich biznes znów ruszył! Czy to nie jest piękne?

Wiem o tym, że nie chcesz kupować kota w worku, trzymaj bezpłatną próbkę!

Jak skutecznie tworzyć Instagram Stories w Networku?

1. Jakich błędów nie popełniać? 

2. Nie mam wyników/jestem zielony, co robić? 

3. Mam małe sukcesy/zarabiam, co robić? 

4. Jestem liderem, co robić? 

5. Tydzień gotowego contentu na Instagram Stories w Networku!

A do tego dorzucam Ci bonus!

*Mateusz zwariował*

Jako bonus Intagram Stories Booster & Stories PRO dorzucam Ci ekstra ebooka, w którym pokażę Ci jak rozmawiać z ludźmi, aby przyłączać ich do biznesu. Czy może być lepsze połączenie? No powiedz, może?

Najpierw otrzymasz 400 pomysłów na instagram stories, potem dowiesz się co zrobić i jak nagrywać stories, aby rekrutować i sprzedawać, a na końcu otrzymujesz ebooka, dzięki któremu jak ktoś już wejdzie z Tobą w interakcję, to dostaniesz gotowy skrypt jak poprowadzić rozmowę, aby przyłączyć go do biznesu JAK PROFESJONALISTA, nie jak amator! - NO KOSMOS!

Podsumowując!

Otrzymujesz od nas nie kurs. INSTRUKCJĘ, co robić, aby rekrutować skutecznie przez instagrama. Gwarantuję Ci, że ta wiedza odmieni Twój biznes i nigdy nie wrócisz już do stagnacji w biznesie. Wiem co mówię, pamiętasz, że pomogliśmy zrekrutować ponad 2000 osób? Kochamy pomagać ludziom, bo kochamy ten biznes. I gwarantuję Ci, że Ty również pokochasz nasze kursy, tak jak pokochali je nasi klienci. Daj się nam zaskoczyć i wskakuj na pokład - a już po pierwszej styczności z naszym programem zobaczysz jak przyjemnie i łatwo możesz zwiększać sprzedaż i ilość osób w zespole.


Jako, że jesteś nowym klientem, mam jednorazową propozycję, która nigdy więcej nie powróci - jeżeli wyjdziesz z tej strony, ta oferta nie będzie już aktualna. Tylko na tej stronie programy rozwijające Twój instagram wraz z bonusem możesz nabyć w SKANDALICZNIE niskiej cenie.

Tradycyjna cena : 585PLN

Cena dla Ciebie : 147zł

Wypełnij formularz zamówienia

Podaj dane, na które wyślemy dostęp do zakupionych materiałow

Akceptuję regulamin, RODO oraz oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności. Rozumiem, że mogę wypisać się z listy w każdym momencie.

Close